Otomobil / Van / 4x4 Lastikleri

stage_image

Continental'in Adidas ayakkabıları için hazırladığı yeni reklam kampanyası “www.getyourgrip.com” kullanıcılarla buluşuyor.

03/03/2015
Başla
  • Continental'in yenilikçi kauçuk bileşimi sayesinde Adidas ayakkabılarının yol tutuş performansı geliştirildi

  • 2011, 2013, 2014 Berlin Maratonları'nda dünya rekorları bu ayakkabılarla kırıldı

  • 80'den fazla farklı model koşu, trekking ve outdoor ayakkabısı ile Continental performansını hissedin

Continental ve Adidas’ın 2007 yılından itibaren devam eden işbirliği yeni ürünlerin de tanıtıldığı  “www.getyourgrip.com” reklam kampanyası ile kullanıcılarla buluşuyor.


The campaign kicks off with a breathtaking video in which a professional parkour runner or “traceur” takes on a Continental test engineer in a Multivan. The duel begins in downtown Hanover, runs over a range of different surfaces, and culminates at Continental’s unique AIBA fully automated indoor tire testing facility at the company’s Contidrom proving grounds. The technology transfer process is clearly illustrated, with several tire experts providing helpful explanations. The nerve center of the campaign is the www.getyourgrip.com website although many other communications channels form part of the activation, including Continental postings on the social network Facebook (www.facebook.com/continental) and on the video channel YouTube.

Runner

Continental’in 2007 yılında, Adidas’ın pek çok modeli için tedarik ettiği “Traction Compound” tabanları ile başlayan işbirliği, bugün 80’den fazla modelde kullanıcılarla buluşmaya devam ediyor. Koşu, yürüyüş ve açık hava kategorilerinde, erkek ve kadınlara özel geliştirilen ayakkabılarda, Continental tarafından geliştirilmiş özel kauçuk ve yüksek tutunma özelliğine sahip taban teknolojisi kullanılıyor. Continental tarafından geliştirilen özel kauçuk teknolojisi sayesinde, profesyonel sporcular ve spor tutkunları kendilerini daha rahat ve güvende hissedebiliyor. Ayrıca atletlerin performanslarında yüzde 30’a varan iyileştirme sağlanıyor.

Continental-Adidas işbirliği kapsamında geliştirilen ayakkabılarla bugüne kadar üç dünya rekoru kırıldı ve çeşitli parkurlarda çok sayıda rekora imza atıldı. Reklam filmi ile ayrıntılı bilgi ve kamera arkası görüntülerewww.facebook.com/continental ve www.youtube.com/c/ContinentalCorporation web sitelerinden ulaşılabiliyor.

Daha fazla bilgi için Rubber for Runners.

İletişim
continental
Handan Gürsoy

Pazarlama İletişim Müdürü

Continental Türkiye

Küçükbakkalköy Mah. Kayışdağı Cad. Allianz Tower, No: 1/26

34750 Ataşehir | İstanbul | Türkiye

+90 216 587 00 00

+90 216 518 24 26-27-28