Otomobil / Van / 4x4 Lastikleri

stage_image

Maximum Kart ile Continental’de 8 Taksit İmkanı

11/11/2016
stage_image_winter_2016

Dünyanın en büyük uluslararası lastik ve orijinal ekipman tedarikçilerinden Continental, kış aylarında lastiklerini değiştirmek isteyen kullanıcılar için özel kış kampanyasını hayata geçiriyor. 31 Aralık 2016 tarihine kadar kampanyaya katılan Continental yetkili satıcılarından lastiklerini Maximum Kart ile satın alan tüketicileri peşin fiyatına 8 ay taksit fırsatı bekliyor. 

Continental’den lastikleriniz için özel saklama hizmeti

Doğru mevsimde uygun lastiklerin kullanılmasının önemine dikkat çeken Continental, yaz döneminde yaz lastikleri, kış döneminde ise kış lastiklerinin hem güvenlik hem de sürüş konforu açısından önemini vurguluyor. Dönemsel olarak değiştirilen lastikler ile ilgili Lastik Saklama Hizmeti veren Continental, konusunda uzman ve donanımlı Continental yetkili satıcılarında uygun koşullarda ve güvenle muhafaza hizmeti de sunuyor.

Bu hizmeti veren Continental yetkili satıcıları, lastikleri saklamadan önce gerekli analizleri yaparak bir sonraki kullanım dönemi için tüketicilerini bilgilendiriyor.

Daha sonra biri araç sahibinde diğeri ise özel paketlenmiş olarak lastiklerin üzerinde kalacak şekilde araç sahiplerinin ismine özel lastik saklama etiketleri oluşturuluyor ve bir sonraki dönemde teslim edilmek üzere güvenle saklanıyor.

Lastiklerinin durumlarıyla ilgili detaylı bilgiye sahip olan tüketiciler üst seviyede montaj hizmeti de alabiliyor.

Continental Yolda Hep Yanımda

Bu hizmet, çekici, kurtarma ve patlayan lastiğin değiştirilmesini kapsıyor. Ayrıca arızalanan veya kaza geçiren aracın 48 saat içerisinde onarılmayacak durumda olması halinde araç sahiplerine konaklama ve araçlarının muhafaza edilmesi hizmeti de sağlanıyor.  

article_66w_image1

ContiExtra Ayrıcalıklar

Continental Yetkili Satıcıları’ndan veya Continental Lastik Evleri’nden tek seferde 4 adet Continental markalı binek, SUV/4x4 veya hafif ticari araç lastiği satın alan Continental kullanıcıları, contiextra’ya ücretsiz üye olabiliyor. Yetkili satıcılardan yapılan alışverişlerde faturayla birlikte verilen contiextra üyelik şifresini, iletişim ve plaka bilgileri ile www.contiextra.com adresindeki “Yeni Üye” bölümüne giren kullanıcılar, kolayca üyeliğini başlatabiliyor.

contiextra üyelerine özel, ayrıcalıklı marka işbirliklerinden oluşan “Avantajlar Dünyası”, birbirinden cazip teklif ve kampanyalar içeriyor. contiextra üyeleri, çeşitli markaların sunduğu avantajlardan, ilgilendikleri kampanyanın geçerli olduğu süre boyunca, ilgili satış noktalarından ya da online alışverişlerde kupon kodu belirterek yararlanabiliyor.

İletişim
continental
Handan Gürsoy

Pazarlama İletişim Müdürü

Continental Türkiye

Küçükbakkalköy Mah. Kayışdağı Cad. Allianz Tower, No: 1/26

34750 Ataşehir | İstanbul | Türkiye

+90 216 587 00 00

+90 216 518 24 26-27-28