Otomobil / Van / 4x4 Lastikleri

stage_image

AutoBild: Continental AllSeasonContact "Örnek Niteliğinde"

26/10/2020

Continental, dört mevsim lastiği AllSeasonContact ile Almanya’nın önde gelen otomotiv dergisi AutoBild'in her yıl düzenlediği dört mevsim lastiği testinde 32 farklı ürünü geride bırakarak  en üst unvan olan “örnek niteliğinde” derecesine seçildi.


Asc_pic

Dünyanın en büyük uluslararası lastik ve orijinal ekipman tedarikçilerinden Continental'in dört mevsim lastiği AllSeasonContact, Almanya’nın önde gelen otomobil dergilerinden AutoBild'in dört mevsim lastiği  testinde önemli bir başarı elde etti. AllSeasonContact, 16 farklı kategoride başarı elde ederek en üst unvan olan "örnek niteliğinde" derecesinin sahibi oldu.

AutoBild dergisinin dört mevsim lastiği testinde 205/55 R 16 ebatında Avrupa, Amerika ve Asyalı üreticilerin 32 farklı ürünü lastik testinden geçti. VW Golf  aracın kullanıldığı testlerdeki test uzmanları AllSeasonContact lastik performansını “Birinci sınıf,kış mevsimi için uygun özelliklere sahip, iyi fiyat performans oranı sunan ve  etkileyiciliği yüksek çok yönlü bir lastik olarak tanımladı. Test uzmanları, AllSeasonContact lastiğin suda kızaklama özelliği, hassas direksiyon tepkisi ve  yüksek kilometre performansı ile yakıt tasarrufu sağlayan  düşük yuvarlanma direncine sahip olduğunu belirtti.’’

AllSeasonContact'ın sırt tasarımı, Continental'in güvenlik özellikleri ile tanınan birinci sınıf yaz ve kış lastiklerinin güçlü yönlerini bir araya getiriyor. Güvenli yol tutuş özelliklerine ek olarak, AllSeasonContact  lastik yapısı ile kendi sınıfında en iyi yakıt verimliliğini sunacak şekilde tasarlandı. Bu yıl genişletilen ürün gamı ile AllSeasonContact artık şehir içi otomobillerden lüks modellere kadar  farklı binek ve SUV araçlara hitap ediyor.


İletişim
continental
Handan Gürsoy

Pazarlama İletişim Müdürü

Continental Türkiye

Küçükbakkalköy Mah. Kayışdağı Cad. Allianz Tower, No: 1/26

34750 Ataşehir | İstanbul | Türkiye

+90 216 587 00 00

+90 216 518 24 26-27-28