Otomobil / Van / 4x4 Lastikleri

stage_image

Comfort Contact ve Ultra Contact Serisi Lastiklerimiz Hakkında Bilgilendirme

24/09/2020
uc6 görsel

Değerli Müşterimiz,

Comfort Contact 5, Comfort Contact 6, Ultra Contact 6 gibi lastik desenlerine sahip yaz lastikleri, Continental markasının ürünleri olmakla birlikte yalnızca Asya ve bazı Afrika ülkelerinin özel iklim ve yol koşullarına uygun olarak geliştirilmiş ve bu pazarlardaki tüketicilere sunulmakta olan özel lastiklerdir.

 

Continental Türkiye olarak ülkemizdeki sürücü ve yolcuların güvenliği bizim için en üst düzeyde öneme sahiptir ve bu nedenle, ülkemiz şartlarına uygun olmayan bu desenlere sahip yaz lastiklerinin ülkemize ithalatı ve satışı, organizasyonumuz tarafından onaylanmamıştır ve yapılmamaktadır.

 

Ancak bu ürünlerin kontrolümüz dışında ülkemize getirilerek muhtelif noktalarda satılmaya başlandığı görülmektedir. Bu ürünler, ülkemizdeki iklim ve yol koşullarında güvenli kullanıma uygun olmadıkları ve organizasyonumuzun kalite süreçleri dahilinde ithal edilip satışa sunulmadıkları için Organizasyonumuza ve yetkili satıcılarımıza yapılabilecek olası başvurularda garanti kapsamı dışında değerlendirileceklerdir.

Saygılarımızla,

Continental Türkiye

İletişim
continental
Handan Gürsoy

Pazarlama İletişim Müdürü

Continental Türkiye

Küçükbakkalköy Mah. Kayışdağı Cad. Allianz Tower, No: 1/26

34750 Ataşehir | İstanbul | Türkiye

+90 216 587 00 00

+90 216 518 24 26-27-28