Otomobil / Van / 4x4 Lastikleri

stage_image

Continental’den MTV’sini Paraf ile ödeyenlere “KDV’si Bizden Kampanyası”

13/01/2016
Continental&Paraf_MTV'si bizden!

Dünyanın en büyük uluslararası lastik ve orijinal ekipman tedarikçilerinden Continental, Motorlu Taşıtlar Vergisi’ni (MTV) ödeyecek tüketicilere özel MTV kampanyasını başlattı. Kampanya kapsamında, MTV ödemesini, Gelir İdaresi Başkanlığı’nın websitesi (www.gib.gov.tr) üzerinden Paraf ile 3 veya 5 taksit imkanıyla gerçekleştiren sürücüler Continental’in yaz & kış binek otomobil, SUV ve hafif ticari lastiklerinde tavsiye edilen perakende satış fiyatı üzerinden “KDV’si bizden kampanyası”ndan yararlanabiliyor. 15 Şubat 2016 tarihine kadar sürecek kampanyadan Paraf, Parafly ve Business kart sahipleri yararlanabiliyor.

Kullanıcılar, MTV ödemesi yaptıktan sonra kendilerine, ödemeyi yaptıktan sonraki gün Paraf tarafından gönderilecek özel SMS kodu ile Continental yetkili bayi ve satış noktalarındaki “KDV’si Bizden” indiriminden yararlanabiliyor.

Kampanyadan yararlanmak isteyen kullanıcılar farklı bir satış kampanyası ile birleştirmeme koşulu ile Paraf anlaşması bulunan Continental yetkili satıcılarına danışarak kampanya hakkında detaylı bilgi alabiliyor. 

İletişim
continental
Handan Gürsoy

Pazarlama İletişim Müdürü

Continental Türkiye

Küçükbakkalköy Mah. Kayışdağı Cad. Allianz Tower, No: 1/26

34750 Ataşehir | İstanbul | Türkiye

+90 216 587 00 00

+90 216 518 24 26-27-28