Otomobil / Van / 4x4 Lastikleri

Stage Pic123

Orijinal Ekipman Üretici Onayları - Ağustos 2020

Avrupa'da her üç yeni araçtan birinde Continental lastikleri kullanılıyor. Ağustos ayı üretici onaylı lastik örneklerine buradan ulaşabilirsiniz.

Daha Fazla Bilgi

Orijinal Ekipman Üretici Onayları - Temmuz 2020

Avrupa'da her üç yeni araçtan birinde Continental lastikleri kullanılıyor. Temmuz ayı üretici onaylı lastik örneklerine buradan ulaşabilirsiniz.

Daha Fazla Bilgi

Orijinal Ekipman Üretici Onayları - Haziran 2020

Conti.eContact™ Hybrid

Avrupa'da her üç yeni araçtan birinde Continental lastikleri kullanılıyor. Haziran ayı üretici onaylı lastik örneklerine buradan ulaşabilirsiniz.

Daha Fazla Bilgi

Orijinal Ekipman Üretici Onayları - Mayıs 2020

ContiSportContact™ 5

Avrupa'da her üç yeni araçtan birinde Continental lastikleri kullanılıyor. Mayıs ayı üretici onaylı lastik örneklerine buradan ulaşabilirsiniz.

Daha Fazla Bilgi

Orijinal Ekipman Üretici Onayları - Nisan 2020

Avrupa'da her üç yeni araçtan birinde Continental lastikleri kullanılıyor. Nisan ayı üretici onaylı lastik örneklerine buradan ulaşabilirsiniz.

Daha Fazla Bilgi

Orijinal Ekipman Üretici Onayları - Mart 2020

Avrupa'da her üç yeni araçtan birinde Continental lastikleri kullanılıyor. Mart ayı üretici onaylı lastik örneklerine buradan ulaşabilirsiniz.

Daha Fazla Bilgi

Orijinal Ekipman Üretici Onayları - Şubat 2020

Avrupa'da her üç yeni araçtan birinde Continental lastikleri kullanılıyor. Şubat ayı üretici onaylı lastik örneklerine buradan ulaşabilirsiniz.

Daha Fazla Bilgi

Orijinal Ekipman Üretici Onayları - Ocak 2020

Avrupa'da her üç yeni araçtan birinde Continental lastikleri kullanılıyor. Ocak ayı üretici onaylı lastik örneklerine buradan ulaşabilirsiniz.

Daha Fazla Bilgi

Orijinal Ekipman Onayları - 2019

Avrupa'da her üç yeni araçtan birinde Continental lastikleri kullanılıyor. 2019 üretici onaylı lastik örneklerine buradan ulaşabilirsiniz.

Daha Fazla Bilgi

Orijinal Ekipman Üretici Onayları - 2018

Avrupa'da her üç yeni araçtan birinde Continental lastikleri kullanılıyor. 2018 yılına üretici onaylı lastik örneklerine buradan ulaşabilirsiniz.

Daha Fazla Bilgi

OE Onayları 2017

Avrupa'da her üç yeni araçtan birinde Continental lastikleri kullanılıyor. 2017 yılı onaylı lastik örneklerine buradan ulaşabilirsiniz.

Daha Fazla Bilgi

OE-Approvals 2016

Every third new car in Europe rolls on Continental tires - here we present selected examples

Daha Fazla Bilgi

Case Study OE

Case study about Original Equipment at Continental

Daha Fazla Bilgi