Otomobil / Van / 4x4 Lastikleri

Orijinal Ekipman Üretici Onayları - Aralık 2019

SportContact™ 6

Avrupa'da her üç yeni araçtan birinde Continental lastikleri kullanılıyor. Aralık ayı onaylı lastiklere buradan uılaşabilirsiniz.

Daha Fazla Bilgi

Orijinal Ekipman Üretici Onayları - Kasım 2019

SportContact™ 6

Avrupa'da her üç yeni araçtan birinde Continental lastikleri kullanılıyor. Kasım ayı üretici onaylı lastik örneklerine buradan ulaşabilirsiniz.

Daha Fazla Bilgi

Orijinal Ekipman Üretici Onayları - Ekim 2019

SportContact™ 6

Avrupa'da her üç yeni araçtan birinde Continental lastikleri kullanılıyor. Ekim ayı üretici onaylı lastik örneklerine buradan ulaşabilirsiniz.

Daha Fazla Bilgi

Orijinal Ekipman Üretici Onayları - Eylül 2019

ContiSportContact™ 5 P

Avrupa'da her üç yeni araçtan birinde Continental lastikleri kullanılıyor. Eylül ayı üretici onaylı lastik örneklerine buradan ulaşabilirsiniz.

Daha Fazla Bilgi

Orijinal Ekipman Onayları - Ağustos 2019

Avrupa'da her üç yeni araçtan birinde Continental lastikleri kullanılıyor. Ağustos ayı üretici onaylı lastik örneklerine buradan ulaşabilirsiniz.

Daha Fazla Bilgi

Orijinal Ekipman Üretici Onayları - Nisan 2019

Avrupa'da her üç yeni araçtan birinde Continental lastikleri kullanılıyor. Nisan ayı üretici onaylı lastik örneklerine buradan ulaşabilirsiniz.

Daha Fazla Bilgi

Orijinal Ekipman Üretici Onayları - Mart 2019

Avrupa'da her üç yeni araçtan birinde Continental lastikleri kullanılıyor. Mart ayı üretici onaylı lastik örneklerine buradan ulaşabilirsiniz.

Daha Fazla Bilgi

Orijinal Ekipman Üretici Onayları - Şubat 2019

Avrupa'da her üç yeni araçtan birinde Continental lastikleri kullanılıyor. Şubat ayı üretici onaylı lastik örneklerine buradan ulaşabilirsiniz.

Daha Fazla Bilgi

Orijinal Ekipman Üretici Onayları - Ocak 2019

Avrupa'da her üç yeni araçtan birinde Continental lastikleri kullanılıyor. Ocak ayı üretici onaylı lastik örneklerine buradan ulaşabilirsiniz.

Daha Fazla Bilgi