Otomobil / Van / 4x4 Lastikleri

Stage_image_Sponsoring_and_partnerships

Sponsorluklar ve İşbirlikleri

 

İster yaya, ister bisikletle veya arabayla: güvenlik ve yenilik gibi değerlerimizi geliştirmek için, ürünlerimizin teknolojisi ve kalitesine en yüksek taleplerin olduğu her yerde güçlü ve güvenilir ortaklıklara güveniyoruz.

İş ortaklarımızla birlikte, sizi performans tutkumuzla heyecanlandırmak istiyoruz:


MOTOR SPORLARI ORTAKLIKLARI

About Extreme E – The electric car racing series


Extreme E

Continental, eMobility performansı ve güvenliğine yeni kilometre taşları getiren yeni yarış serisi 2019 ve 2020 Extreme E'nin kurucu ortağıdır.


Daha Fazla Bilgi

erfolgsstory_acschnitzer_01

AC Schnitzer

Yüksek performans ve çevreye karşı sorumluluk 190 hp/140 kW saf güçle ve sadece 99g/km CO2 tüketimiyle 6,9 saniyede sıfırdan 100 km/sa hıza, maksimum 235 km/sa hıza ulaşmak – böyle bir şey gerçekten mümkün mü?


Daha Fazla Bilgi

BRABUS_760x430_03

Brabus

Brabus, Continental ile hem en yüksek kalitede sportif ürünlerin üretiminde uzman hem de teknoloji ve performans konusunda iddialı ve yetkin bir teknoloji ortağı kazandı.

Daha Fazla Bilgi

erfolgsstory_techart_01

TechArt

Turboya Turbo yakışır: Porsche için TechArt Tuning . Daha güçlü kara yolu performansı sadece doğru kavrama seviyesi ile mümkündür. Ve her koşulda ekip olarak yeni zorlukları aşmak daima iki kat eğlencelidir!

Daha Fazla Bilgi

KOŞU ORTAKLIKLARI

adidas

Hem lastiklerimizin hem de koşu ayakkabılarının tabanları yere sağlam basmalıdır. On yılı aşkın süredir sporcuları mükemmellliğe ulaştıran adidas kauçuk tabanlarının resmi tedarikçisiyiz.

Daha Fazla Bilgi

HAJ Hannover Maratonu

Continental, 2013 yılından beri her yıl düzenlenen koşu organizasyonunun ortağıdır. Çalışanlar arasında yarış coşkusu artıyor: dünyanın dört bir yanına dağılmış tesislerimizden her yıl daha fazla koşucu yarışa katılıyor.

BİSİKLET YARIŞI ORTAKLIKLARI

Tour de France

Dünyanın en zorlu bisiklet yarışı olan Tour de France'ın resmi ortağıyız. Organizasyonun beş Ana Ortağından biri olarak Continental, tur süresince son derece görünür olacak. 

Daha Fazla Bilgi

Giro d'Italia

Giro d’Italia

Dünyanın en önemli bisiklet etkinliklerinden Giro d´Italia, profesyonel yarış takviminde yer alan Grands Tourların ilkidir. Giro d’Italia 2019 yarışlarında Continental, Corsa Rosa’nın resmi sponsoru ve Güvenlik Ortağı olarak ikinci yılını tamamladı.

Daha Fazla Bilgi

Prudential Ride London

Dünyanın en iyi bisikletçilerinden 150'si, profesyonel bir pistte geçirilebilecek herhangi bir günün en büyük ödülü için yarışıyor. Continental Lastikleri 2019 Prudential RideLondon-Surrey Classic adı altında düzenlenen King of the Mountains yarışlarının resmi sponsoru olmaktan gurur duyuyor.

Daha Fazla Bilgi


FUTBOL ORTAKLIKLARI

Hannover 96

Continental, Hannover 96 liginin ayrıcalıklı ortağıdır. Continental'in Hannover 96 ile olan ilişkisi, 1954 şampiyona ekibinden iki oyuncunun Continental için çalışmaya başladığı 1950'lerde başlamıştır. 2003 yılından beri resmi ortaklık, 2012 yılından beri de ayrıcalıklı ortaklık statümüz devam etmektedir. Bu başarılı ortaklık 2023 yılına kadar uzatılmıştır.