Otomobil / Van / 4x4 Lastikleri

Happy New Year

İyi Seneler!

KAMPANYA

Continental yaz lastikleri

Continental'den Maximum Kart ile Peşin Fiyatına 8 Taksit Fırsatı

Continental, araçlarını kışa hazırlayan sürücülere,  31 Aralık 2019 tarihine kadar Maximum Kart sahiplerine peşin fiyatına 8 taksit fırsatı sunuyor.

Sıcak yaz aylarının geride kaldığı ve yavaş yavaş kışın soğuk yüzünü göstermeye başladığı şu günlerde Continental, “Yola çıkana arka çıkar” söylemini destekleyerek kışa merhaba kampanyasına başladı. Kampanya kapsamında araçlarındaki lastiklerini kış lastikleri ile yenileyecek kullanıcıları Continental yetkili satıcılarında “Maximum Kart ile peşin fiyatına 8 taksit fırsatı” bekliyor. Kampanya detaylarına maximum.com.tr ’den ulaşılabilir.

Mevsimine uygun lastik kullanımının hem bireysel hem genel trafik güvenliğinin sağlanması için önemini vurgulayan dünyanın en büyük uluslararası lastik ve orijinal ekipman tedarikçilerinden Continental, yazın yaz kışın ise kış lastiği kullanılmasını öneriyor.

Dönemsel olarak değiştirilen lastikler ile ilgili Lastik Saklama Hizmeti de veren Continental, konusunda uzman ve donanımlı Continental yetkili satıcılarında uygun koşullarda ve güvenle muhafaza hizmeti de sunuyor. Bu hizmeti veren Continental yetkili satıcıları, lastikleri saklamadan önce gerekli analizleri yaparak bir sonraki kullanım dönemi için tüketicilerini bilgilendiriyor. Daha sonra biri araç sahibinde diğeri ise özel paketlenmiş olan lastiklerin üzerinde kalacak şekilde araç sahiplerine özel lastik saklama etiketleri oluşturuluyor ve bir sonraki dönemde teslim edilmek üzere güvenle saklanıyor. Lastiklerinin durumlarıyla ilgili detaylı bilgiye sahip olan tüketiciler üst seviyede montaj hizmeti de alabiliyor.


2019 Kış Lastikleri Test Sonuçları

continental__wintercontact-ts-860__testresult__225-45-r17__autobild-39-2019

AUTO BILD

Alman Auto Bild dergisi, 225/45R17 91H / 94V ebatlı kış lastiklerini, BMW 1 Serisi araçlar üzerinde test ederek, sonuçlarını 39/2019 no’lu sayısında yayınladı.

İlgili test Auto Bild tarafından Bridgestone Roma - İtalya (aşınma testi), Contidrom Jeversen – Almanya (ıslak ve kuru zemin perfrormans testi), Continental Arvidsjaur - İsveç (kış koşulları testi) pistlerinde gerçekleştirildi.

 


WinterContact™ TS 860 derecesi: “TEST ŞAMPİYONU”

WinterContact™ TS 860 hakkında:

 

+ Tüm Hava Koşullarında En İyi Sürüş

+ Yönlendirme ile uyumlu davranış ve virajlarda dengeli tutunma

+ Yüksek Ekonomi ve Kilometre Performansı

+ Düşük Yuvarlanma DirenciContinental__WinterContact-TS-860__TestResult__205-55-R16__AutoMotorSport-21-2018__TestWinner__EN (1)

Auto Motor und Sport

Alman Auto Motor und Sport Dergisi ; 205/55R16 91H ebatlı kış lastiklerini, Seat Leon araçlar üzerinde test ederek, sonuçlarını 20/2018 no’lu sayısında yayınladı.

İlgili test Auto Motor und Aport tarafından Nokian Saariselkä - Finlandiya (kış koşulları testi), Contidrom Jeversen - Germany (ıslak ve kuru zemin performans testi) pistlerinde gerçekleştirildi.

 WinterContact™ TS 860 derecesi: " Test Şampiyonu ve Şiddetle Tavsiye Edilir“

 WinterContact™ TS 860 Hakkında:


+ Olağanüstü Islak Zemin Performansı

+ Karlı yüzeylerde üstün kontrol, ESP sistemlerine uygun dizayn

+ Kuru zeminde de güvenilir


-  Karlı zeminde ani çekiş gücü kaybı olmasına rağmen kararlı direksiyon hakimiyeti
Continental'in Ödüllü Lastikleri

Continental kış lastikleri serisini incelemek için tıklayın.

İletişim
continental
Handan Gürsoy

Pazarlama İletişim Müdürü

Continental Türkiye

Küçükbakkalköy Mah. Kayışdağı Cad. Allianz Tower, No: 1/26

34750 Ataşehir | İstanbul | Türkiye

+90 216 587 00 00

+90 216 518 24 26-27-28