Otomobil / Van / 4x4 Lastikleri

stage_image1_lg

Bisiklet Lastikleri - Continental

German Engineering Since 1871

Bisiklet lastiği gelişiminde ve üretiminde 100 yıllık deneyimi Continental grubunu endüstride eşsiz bir yere taşımıştır.

Continental, lastiklerini Almanya'da üreten tek Alman lastik üreticisidir. Bu gerçek, mühendislerimizi ve üretim sürecinde yer alan bütün çalışanlarımızı sürekli daha yenilikçi düşünmeye teşvik eder.

Korbach'da bulunan teknoloji ve gelişim merkezimizde rakipsiz Black Chili hamur bileşimi ve üstün Vectran™ delinme karşıtı teknolojisi gibi en zorlu yarış sporlarında kullanılmak üzere sürekli olarak devrim niteliğinde yeni teknolojiler geliştiriyoruz.

Bu teknolojiler, efsanevi ürün kalitemize ulaşmak için ileri teknolojik süreçler gerektirir; bu yeniliklerin yanı sıra MTB lastiklerinde kullanılan Pro Tection ve RaceSport teknolojileri “Almanya'da el yapımı üretim” ibaresiyle sadece Almanya fabrikamızda üretilebilmektedir.

Her uygulamaya yönelik en iyi lastiği sunabilmemiz, profesyonel yarışçılarımızın yanı sıra hobi olarak ve günlük bisiklet kullanıcıları ile sıkı bir diyalogda olmamızı gerektirir.

Küresel bir oyuncu olarak Continental, Almanya dışında bulunan ileri teknolojili tesislerinde aynı ilgi ve tutkuyla Continental lastiklerini üretir. Tüm Continental bisiklet lastiklerinin ortak noktası Korbach, Almanya'da bulunan teknoloji merkezinde geliştirilmiş ve sıkı denetimlerden geçmiş olmalarıdır.
"Almanya'da el yapımı üretim" ibaresine tüm ürünlerimiz ve teknolojilerimizle gönülden bağlıyız.


Continental ürünlerini güle güle kullanın! Ekibimiz sizin için çalışıyor!


Bisiklet lastikleri hakkında daha fazla bilgi için Global Websitemizi ziyaret edebilirsiniz.

New content item