Otomobil / Van / 4x4 Lastikleri

stage_image1_lg

Kariyer

Continental AG – Yüksek performanslı ürünler yüksek performans kültüründen gelir

article_66w_image1

Fren sistemleri, motor ve şasi sistemleri ve elemanları, aletle donatım, infotainment çözümleri, araç elektroniği, lastik ve teknik elastomer ürünleri Continental’in geniş ürün yelpazesinin yalnızca küçük bir kesitidir. 

Continental - Yenilikçi, uluslararası, dinamik

Otomotiv endüstrisinde dünyanın önde gelen tedarikçilerden biri olan Continental, kendisini inovasyon odaklı bir teknoloji şirketi olarak görmektedir. 53 ülkede yaklaşık olarak 200.000 kişiyi istihdam eden grubun cirosu 2014 yılında 34,5 milyar € rakamının üzerine çıkmıştır.

Son yıllarda grup içerisinde dinamik değişiklikler meydana gelmiş, global düzeyde büyüyen firma şirket satın almalarının etkisiyle global rekabette hiç olmadığı kadar iyi bir konuma gelmiştir. Grubun bu değişim sürecinde edindiği temel deneyimlerde kurum kültürü önemli bir rol oynamıştır. Sonuç olarak, “sürdürülebilirlik”, “ileriye yönelik inovasyonlar” ve “karlı büyüme”gibi hususlara öncelik verilmiştir.

Continental, birbiriyle iletişim kurabilen araçların geleceğini belirlemektedir.

Continental Grup, bireysel araçların hareket kabiliyetini daha emniyetli, daha konforlu ve daha sürdürülebilir hale getirmektedir. Temel yetkinlikleri, ürünleri ve hizmetleriyle Continental, müşterileriyle birlikte emniyet, konfor ve sürüş keyfini iyileştirir. Grubun ürün, teknoloji ve süreçleri sürdürülebilir hareketliliğe belirgin katkılarda bulunmaya yardımcı olur.

Başarının anahtarı çalışanlarımızdır.

Continental’i güçlü yapan asıl unsur çalışanlarıdır. Continental Grubu çalışanlarından bağlılık ve azim bekler. Üstün başarıyı ödüllendirirken kaliteli performans üretecek ve destekleyecek çalışma koşullarını yaratır. Kendini işine adamayı, nitelikleri, eğitim ve öğretimi, esnekliği ve sadakati temel unsurlar olarak görmektedir. Grubun her alanında çalışma ortamlarına büyük önem verilir. Sağlıklı çalışma koşulları yaratma ve iş yeri güvenliğini sağlama ilkelerine bağlılık gösterilir. Continental’de çalışan herkes, yaş, millet, cinsiyet, din, ırk ya da cinsel tercihinden bağımsız olarak eşit fırsatlardan yararlanmanın keyfini yaşamaktadır.

Continental İşveren Markası

İşveren Markamızla bugün Continental’in günümüzde neyi temsil ettiğini ifade ediyoruz: İnovasyon, Çok Ulusluluk, Tutku ve Başarı.

Continental'de kariyer fırsatları hakkında daha fazla bilgi ve iş ilanları için Kariyer.net işveren sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.