Otomobil / Van / 4x4 Lastikleri

stage_image1_lg

Vision Zero

Sıfıra doğru geri sayım

Continental, geleceğin günlük sürüşünü yeniden şekillendiriyor.

Continental 140 yılı aşkın süredir yol güvenliğinde liderdir. Şimdilerde şirket bu iddiasını yeni bir seviyeye taşıyor: Vision Zero.


Başla

En iyi frenleme neticesinde sıfır ölüm, sıfır yaralanma ve sıfır kaza

Dünya çapında en büyük güvenlik uzmanlarından biri olan Continental, üç aşamada başarıya ulaşacağı iddialı bir hedef koydu: En iyi frenleme neticesinde sıfır ölüm, sıfır yaralanma ve sıfır kaza. Ve haklı sebeplerle. Çünkü yalnızca Continental pedaldan lastiğe tüm frenleme sürecini her ayrıntısına kadar bilir.

Yol güvenliği, lastik yere değdiği anda başlar. Üstün lastik uzmanlığı ile bilinen Continental, yüz yılı aşkın süredir dünya çapında yol güvenliğini geliştiriyor. Bu nedenle mümkün olduğu kadar fazla sürücüyü, doğru `hava basıncına ve yeterli diş derinliğine sahip yüksek teknolojili lastiklerin güvenlik faydaları hakkında bilgilendirmek istiyoruz.

Yenilikçi lastik ürünlerinin yanı sıra Continental Otomotiv Grubu, günümüzde modern otomobillerin çoğunda bulunabilecek, oyunun kurallarını değiştiren teknolojiler de geliştirmiştir:  ABS, ESC ve EBA bunlardan yalnızca birkaçıdır.

Ve bu daha başlangıç. Akıllı otomobillerin sürmekte olan yükselişi sayesinde Vision Zero'ya ulaşmak artık hiç olmadığı kadar mümkün.

Continental, Vision Zero hedefi doğrultusunda yol güvenliğini artıran kilit teknolojilerde sergilediği uzmanlıkla gurur duyuyor.

Continental, global bir kampanya olan NCAP ‘Kazayı Durdur’ projesinin bir partneridir.