Otomobil / Van / 4x4 Lastikleri

stage_allseasonexpert

Bonus Kart'a Peşin Fiyatına 8 Taksit Fırsatı

 

Continental,yeni yıla özel, 31 Mart 2021 tarihine kadar Bonus Kart sahiplerine peşin fiyatına 8 taksit fırsatı sunuyor.

Kampanya kapsamında araçlarındaki lastiklerini yaz lastikleri ile yenileyecek kullanıcıları Continental yetkili satıcılarında “Bonus Kart'a özel peşin fiyatına 8 taksit fırsatı” bekliyor. Kampanya detaylarına garantibbva.com.tr ’den ulaşabilirsiniz.

 

Continental, yazın yaz kışın ise kış lastiği kullanılmasını öneriyor.

Dönemsel olarak değiştirilen lastikler ile ilgili Lastik Saklama Hizmeti de veren Continental, konusunda uzman ve donanımlı Continental yetkili satıcılarında uygun koşullarda ve güvenle muhafaza hizmeti sunuyor. Bu hizmeti veren Continental yetkili satıcıları, lastikleri saklamadan önce gerekli analizleri yaparak bir sonraki kullanım dönemi için tüketicilerini bilgilendiriyor. Daha sonra biri araç sahibinde diğeri ise özel paketlenmiş olan lastiklerin üzerinde kalacak şekilde araç sahiplerine özel lastik saklama etiketleri oluşturuluyor ve bir sonraki dönemde teslim edilmek üzere güvenle saklanıyor. Lastiklerinin durumlarıyla ilgili detaylı bilgiye sahip olan tüketiciler üst seviyede montaj hizmeti de alabiliyor.


Continental Almanız için 4 Neden

Test Sonuçları

Continental lastikleri düzenli olarak tüm dünyadaki bağımsız testlerde en yüksek dereceleri alır.

Her koşulda güvenli bir sürüş deneyimi için onaylanmış kalite!

Daha Fazla Bilgi

Orijinal Ekipman

Continental orijinal ekipmanıyla dünyanın en büyük güvenlik topluluğunun bir parçasısınız.

Daha Fazla Bilgi

Alman Mühendisliği

Alman mühendisler, Continental'in geçmişinin ve mevcut yeniliklerinin arkasında duran değerlerle, titizlik, hassasiyet ve verimlilik ile ünlüdür.

Daha Fazla Bilgi

Otomotiv Uzmanlığı

Otonom sürüşten e-mobiliteye ve sürdürülebilirliğe kadar Continental'in lastiklerin ötesine nasıl geçtiğini ve otomobillerimiz için geleceğin şekillendirilmesine nasıl yardımcı olduğunu keşfedin.

Daha Fazla Bilgi