Otomobil / Van / 4x4 Lastikleri

Contınental'den Yola Çıkana Arka Çıkan Kampanya

Continental, Binek, 4X4 ve SUV lastik grubunda geçerli indirim kampanyasıyla yola çıkanlara arka çıkmaya devam ediyor. Continental yetkili satıcılarında ve lastikevlerinde, 30 Haziran 2022 tarihine kadar geçerli olacak kampanyada fırsatlar sizi bekliyor. 

Yola Çıkana Arka Çıkan Kampanya

Continental'den binek, 4x4 ve SUV grubu lastiklerine özel indirim!

Teknolojiyi lastiklerine kodlayan Continental, 1 Eylül 2021 - 30 Haziran 2022 tarihleri arasında geçerli olacak kampanya kapsamında Kış, Yaz, Dört Mevsim binek, SUV ve 4x4 araç lastiklerini, 4 lastik alımında 500 TL’ye varan indirim fırsatı ile sürücülere sunuyor.

1 Eylül 2021 - 30 Haziran 2022 tarihleri arasında geçerli olacak kampanya kapsamında; Continental marka 16 ve 17 inç binek, 4x4 ve SUV grubu lastiklerinde 400 TL'ye varan indirim sunarken, sürücüler 18 inç ve üzeri binek, 4x4 ve SUV grubunda 500 TL'ye varan indirim fırsatını yakalıyor. 

 

Kampanyaya Nasıl Katılılabilirim?


 • Kampanya, binek grubu için Continental Markalı Kış, Yaz, Dört Mevsim ve 4x4/SUV Grubu lastik satın alımlarında geçerlidir.
 • Kampanyaya katılabilmek için, öncelikle satın alınmak istenilen ürüne göre Kış, Yaz veya Dört Mevsim lastik alışverişi için “KIŞ” yazıp aralarında boşluk bırakarak “AD SOYAD” bilgilerinizle birlikte 4933’e SMS gönderebilirsiniz. Örneğin "KIŞ AD SOYAD" şeklinde SMS gönderebilirsiniz.
 • Continental tarafından direkt olarak cep telefonunuza Kampanya Onay Kodu, 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunma Kanunu ve 6563 Sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun uyarınca hazırlanmış Aydınlatma Metni ve Kampanya Koşulları linki SMS olarak gönderilir ve işlem tamamlanır.
 • Gönderilen onay kodu indirimden faydalanmak üzere Continental Yetkili Satıcısı ile paylaşılmalıdır.
 • Bu kampanya, kampanyaya katılmış olan  Continental yetkili bayilerinde ve lastikevlerinde geçerlidir.
 • Kampanya süresi boyunca, bir kez kampanya onay kodu talep edilebilir.
 • Kampanyadan bir kez faydalanılabilir.
 • SMS gönderimleri için herhangi bir SMS ücretlendirmesi yapılmayacaktır.
 • Kampanya soru ve önerileriniz ile ilgili Canlı Destek Hattımız :  

  444 8 258 (Çalışma Saatleri, Haftaiçi ve Cumartesi : 09:00 - 18:00'dir.)

Aracınız için en uygun Continental Lastiği'ni bulun.

Size en yakın Continental Bayi'sini bulun.