Otomobil / Van / 4x4 Lastikleri

2020 Summer Campaign Page Banner

Güzel Günler
Yolda

Continental ile Güzel Günler Yolda

2020 Summer Campaign Pic

Continental ile Yaz Aylarında Yola Çıkanlara Arka Çıkan Kampanya

15 Mayıs - 31 Ağustos 2020 tarihleri arasında geçerli olacak kampanyada sürücüler, 4 adet Yaz, Dört Mevsim Binek, SUV ve 4x4 alımlarında 80 TL'den 300 TL’ye varan indirim ve Bonus Kart’a özel 8 taksit fırsatından yararlanabilecekler.  

Teknolojiyi lastiklerine kodlayan Continental, 15 Mayıs -31 Ağustos 2020 tarihleri arasında geçerli olacak kampanya kapsamında Yaz, Dört Mevsim binek, SUV ve 4x4 araç lastiklerini, 4 lastik alımında 80 TL'den başlayan ve 300 TL’ye varan indirim fırsatı ile sürücülere sunuyor. Continental yetkili satıcılarında ve lastikevlerinde geçerli olacak indirim kampanyasında aynı zamanda sürücüleri Bonus Kart’a özel 8 taksit fırsatı bekliyor.

Dönemsel olarak değiştirilen lastikler ile ilgili lastik saklama hizmeti de veren Continental, konusunda uzman ve donanımlı yetkili satıcıları aracılığıyla tüm lastiklerin uygun koşullarda ve güvenle muhafaza edilmesini de sağlıyor. Continental yetkili satıcıları, lastikleri saklamadan önce gerekli analizleri yaparak bir sonraki kullanım dönemi için tüketicileri bilgilendiriyor. Sonrasında ise biri araç sahibinde diğeri ise lastiklerin üzerinde kalacak şekilde araç sahiplerine özel lastik saklama etiketleri oluşturuluyor ve bir sonraki dönemde teslim edilmek üzere güvenle saklanıyor. Lastiklerinin durumlarıyla ilgili detaylı bilgiye ulaşabilen tüketiciler üst seviyede montaj hizmeti de alabiliyor.

Continental’in Bonus Kart sahiplerine özel sunduğu kampanyanın detaylarına www.bonus.com.tr ve www.flexi.com.tr’ den ulaşabilirsiniz.

 

Kampanyaya Nasıl Katılılabilirim?


  • Kampanyaya katılmak için, büyük harfler ile “CONTINENTAL KAMPANYA” veya “CONTI KAMPANYA” yazıp 4933'e SMS gönderebilirsiniz.
  • Cep telefonunuza gönderilen kampanya katılım koşullarına ait metinlerin bulunduğu link'e (https://kampanya.contidas.com) tıklanılmalıdır.
  •  Açılan sayfada KVKK ve ETK aydınlatma metinlerine onay verildikten sonra çıkan ekranda Ad-Soyad, Telefon ve E-mail bilgileri müşteri tarafından doldurulmalıdır.
  • Tüm bilgiler doğru bir şekilde doldurulduktan sonra ekran üzerinden “Kampanya Kodu Al” butonuna tıklanıldığında müşteriye SMS olarak Kampanya Onay Kodu gönderilecektir.
  • Gönderilen onay kodu indirimden faydalanmak üzere Continental Yetkili Satıcısı ile paylaşılmalıdır.
  • Kampanya süresi boyunca, bir kez kampanya onay kodu talep edilebilir.
  • Kampanyadan bir kez faydalanılabilir.
  • Kampanya soru ve önerileriniz ile ilgili Canlı Destek Hattımız :  

    444 8 258 (Çalışma Saatleri, Haftaiçi ve Cumartesi : 09:00 - 18:00'dir.)

Aracınız için en uygun Continental Lastiği'ni bulun.

Size en yakın Continental Bayi'sini bulun.