Otomobil / Van / 4x4 Lastikleri

plt van kampanya sayfa banner

Yükünüzü Hafifletmek için Yanınızdayız

Yükünüzü Hafifletmek İçin Yanınızdayız

Van Lastikleri Teaser Pic.

Continental bu dönemde yola zorunlu olarak çıkanlara arka çıkıyor.

Continental, “Yola çıkana arka çıkar” sloganıyla bu zor günlerde, hafif ticari ve van grubu araç lastiklerine uyguladığı yaza özel indirim kampanyası ile desteğe devam ediyor.

31 Ağustos’a kadar geçerli olacak kampanya kapsamında Continental, hafif ticari ve van grubu araç lastiklerinde lastik başına 50 TL indirim imkanı sunuyor. Continental bayi ve lastikevlerinde  geçerli olacak indirim kampanyası, minimum 2, maksimum 6 adet lastik alışverişlerini kapsıyor.

Dönemsel olarak değiştirilen lastikler ile ilgili lastik saklama hizmeti de veren Continental, konusunda uzman ve donanımlı yetkili satıcıları aracılığıyla tüm lastiklerin uygun koşullarda ve güvenle muhafaza edilmesini de sağlıyor. Continental yetkili satıcıları, lastikleri saklamadan önce gerekli analizleri yaparak bir sonraki kullanım dönemi için tüketicileri bilgilendiriyor. Sonrasında ise biri araç sahibinde diğeri ise lastiklerin üzerinde kalacak şekilde araç sahiplerine özel lastik saklama etiketleri oluşturuluyor ve bir sonraki dönemde teslim edilmek üzere güvenle saklanıyor. Lastiklerinin durumlarıyla ilgili detaylı bilgiye ulaşabilen tüketiciler üst seviyede montaj hizmeti de alabiliyor.

Continental’in Bonus Kart sahiplerine özel sunduğu kampanyanın detaylarına www.bonus.com.tr ve www.flexi.com.tr’ den ulaşabilirsiniz.

 

Kampanyaya Nasıl Katılılabilirim?

  • Kampanyaya katılmak için, büyük harfler ile “CONTINENTAL KAMPANYA” veya “CONTI KAMPANYA” yazıp 4933'e SMS gönderebilirsiniz.
  • Cep telefonunuza gönderilen kampanya katılım koşullarına ait metinlerin bulunduğu link'e (https://kampanya.contidas.com) tıklanılmalıdır.
  •  Açılan sayfada KVKK ve ETK aydınlatma metinlerine onay verildikten sonra çıkan ekranda Ad-Soyad, Telefon ve E-mail bilgileri müşteri tarafından doldurulmalıdır.
  • Tüm bilgiler doğru bir şekilde doldurulduktan sonra ekran üzerinden “Kampanya Kodu Al” butonuna tıklanıldığında müşteriye SMS olarak Kampanya Onay Kodu gönderilecektir.
  • Gönderilen onay kodu indirimden faydalanmak üzere Continental Yetkili Satıcısı ile paylaşılmalıdır.
  • Kampanya süresi boyunca, bir kez kampanya onay kodu talep edilebilir.
  • Kampanyadan bir kez faydalanılabilir.
  • Kampanya soru ve önerileriniz ile ilgili Canlı Destek Hattımız :  

    444 8 258 (Çalışma Saatleri, Haftaiçi ve Cumartesi : 09:00 - 18:00'dir.)


Aracınız için en uygun Continental Lastiği'ni bulun.

Size en yakın Continental Bayi'sini bulun.