Otomobil / Van / 4x4 Lastikleri

stage_image1_lg

Neden Continental

Volkswagen - orijinal ekipman lastikleri

Volkswagen aracınız için mükemmel lastiği keşfedin.

Volkswagen, araçlarında yüksek kalite taleplerini karşılayacak standartları ve dolayısıyla her aracı için onaylanmış en iyi lastikleri kullanır. Karlı ve buzlu yollar için kış, yakıcı sıcaklar veya ıslak zemin için yaz lastiği olması farketmez. Continental, Volkswagen aracınıza özel orijinal ekipman lastikleri üretir.

Geniş kış ve yaz lastikleri ürün portföyümüzle Volkswagen aracınıza mükemmel şekilde uyacak lastikler sunuyoruz. Volkswagen aracınızın sürüş performansından ödün vermeden titizlikle test edilmiş güvenliği keşfedin.

800'ün üzerinde araç modeli ve 13 ila 23 inç arasındaki lastik ebatlarıyla Volkswagen'in ve önde gelen diğer otomobil üreticilerinin orijinal ekipman ana tedarikçisi olarak Continental'in uzmanlığına güvenmesi şans meselesi değildir. Bu bizi, araç üreticileri arasında Avrupa'nın ilk tercih edilen markası yaparak ürünlerimizin olağanüstü kalitesini ortaya koyuyor.


Volkswagen için orijinal ekipman lastikleri


Volkswagen'inize mükemmel lastiği bulmak için tıklayın.

Lastik Bulucu

Amacınıza ve aracınıza uygun
lastiğe giden en kısa yol.

Web sitemizde size en iyi kullanıcı deneyimini sunmak için çerez kullanıyoruz. Daha fazla bilgi edinmek veya çerez ayarlarınızı değiştirmek için buraya tıklayın