Otomobil / Van / 4x4 Lastikleri

stage_image1_lg

Brabus

Bir başarı hikayesi: Brabus and Continental

Image

1. Zorluklar

Yüksek performans ve sonsuz güç ama daima konforlu

112 HP gücüyle smart-BRABUS Ultimate 112, 425 HP gücüyle Viano V8, 650 HP gücüyle GL 63 biturbo, hatta inanılmaz 1,100 Nm torku (elektronik sızdırmazlık) ve 800 HP gücüyle Rocket modeli olsun fark etmez, her BRABUS SuperCar kendi sınıfında en yüksek performansı sunar. Bunun yanında çeşitli aksesuarlarla donatılmış ama satışa sunulmayan hızlı otomobil modelleri otomobil üreticilerine öncülük eder.

Image

Geniş araç yelpazesinde kullanılan lastikler, aracın muazzam gücünün ve ağırlığını artıran ek aksesuarlarının özel performans ve uzun ömür beklentisini karşılar.

Image

2. Performans

Her zaman daha yüksek performans, daima doğru lastik

Şirket içi üretim departmanları, BRABUS şirketinin pazara dikey nüfuzunu sağlar, bu sektörde eşsiz bir kazanımdır. BRABUS şirketinin kendi geliştirme faaliyetleri, parça ve ürünleri için belirlediği kalite standartları otomobil endüstrisinde kıstasları belirlemektedir.

Image

BRABUS, Continental ile olan işbirliği sayesinde en kaliteli sportif ürünlerin üretiminde uzman, teknoloji ve performans konusunda ise iddialı ve yetkin bir teknoloji partneri kazanmış oldu.

İki şirket, en yeni Conti SportContact lastiklerinin geliştirilmesi ve test edilmesi konusunda güçlerini birleştiriyor. Amaç, mevcut teknolojileri ileriye götürerek direksiyon hakimiyeti ve yavaşlama konusunda daima son teknolojiye sahip yüksek performanslı, ZRZ sınıfı (>240 km/s) birinci sınıf lastikler üretmek. Bu, güvenli bir sportif sürüş sağlar.

Image
Image

3. Başarı

Teknik süreç tüm geliştirme aşamalarında yüksek tempoda yapıcı tartışma ve yardımcı verilerle tamamlanıyor. Araç kategorisine bakılmaksızın tüm alanlarda (hız) kontrol edilebilir yüksek performans olan ortak misyon doğrultusunda tüm hedeflere ulaşılıyor. BRABUS ve Continental arasındaki sıra dışı işbirliğinin sonuçları oldukça etkileyici. Bu işbirliğini gelecekte de devam ettirmek için iki şirket IAA 2011’de bir ortaklık sözleşmesine imza attı.