Kamyon ve Otobüs Lastikleri

stage_goods_TT

19.5" Ebadı ile Toplu Taşıma Araçları için Yeni Lastik

Conti Urban HA3

23/04/2015
  • Continental, Conti Urban HA3 265/70 R 19.5 ile toplu taşımacılık için özel tasarladığı lastik serisini genişletmeye devam ediyor
  • Yeni kauçuk bileşimi sayesinde hizmet ömründe yüzde 20 artış, yüksek sürüş güvenliği ve düşük yuvarlanma gürültüsü
  • Yüksek sırt kaplanabilirliği ile optimum maliyet avantajı

Dünyanın en büyük uluslararası lastik ve orijinal ekipman tedarikçilerinden Continental, toplu taşımacılık için özel tasarladığı lastik serisini genişletmeye devam ediyor. Orta büyüklükte şehir içi otobüslerde kullanılmak üzere geliştirilen Conti Urban HA3 265/70 R19, yeni kauçuk bileşimi sayesinde hizmet ömründe yüzde 20 artış, yüksek sürüş güvenliği ve düşük yuvarlanma gürültüsü sunuyor. Yüksek sırt kaplanabilirliği ile optimum maliyet avantajının önünü açıyor, filolara rekabet avantajı sağlıyor.

20150423newtires-Image01

Orta büyüklükte şehir içi otobüslerde kullanılmak üzere geliştirilen Conti Urban HA3 265/70 R19, yeni kauçuk bileşimi sayesinde hizmet ömründe yüzde 20 artış, yüksek sürüş güvenliği ve düşük yuvarlanma gürültüsü sunuyor.

Dur Kalk Trafiğinde Dahi Uzun Hizmet Ömrü

Conti Urban HA3 265/70 R19.5, yeni geliştirilen kauçuk bileşimi ile dur kalk trafiğinde dahi uzun bir hizmet ömrünü vaat ediyor. Bununla birlikte güçlendirilmiş yanakları, özellikle şehir içi toplu taşımacılıkta sıklıkla yaşanan bir durum olan lastiğin kaldırım kenar taşları ile sürekli temasına karşı dayanıklılığını artırıyor.

 

Öncelik, Yolcu Konforu ve Güvenliği

Yeni Conti Urban HA3 265/70 R19.5, üstün direksiyon hâkimiyeti ve pürüzsüz yol tutuşu sayesinde yolcuların konforunu ve güvenliğini de sağlamaya yardımcı oluyor. Yeni bileşimdeki artırılmış kauçuk oranı lastik yanaklarını güçlü kılarken, çelik kuşak kort ile birleştiğinde özellikle sağlam bir lastik konturu oluşturuyor. Bu kontur, otobüs duraklarında kaldırım kenar taşları ile sürekli temas sırasında, direnç gücünü artırıyor.

 

Hizmet Ömrü Boyunca Doğru Şerit Takibi

Lastiğin sırt bölgesinde yer alan kanalların tabanına kadar uzanan kılcal kanallar, ıslak yol şartlarında dahi hizmet ömrü boyunca aksaksız şerit takibi yapılmasına yardımcı oluyor. Continental’in aşınmayı önleyen sırt deseni “artı hacim deseni”ne de sahip olan Conti Urban HA3, kategorisindeki diğer lastiklere nazaran yüzde 20’yi aşkın uzun hizmet ömrü sunuyor.

Diş Açma ve Kaplama İşlemi için Uygun

Conti HA3, 19.5 tüm akslara uygun olup, lastiğin diş açma göstergeleri sırt desenine entegre bir şekilde sürücülülerle buluşuyor. Lastik ayrıca, hizmet ömrünü uzatarak filoların maliyet avantajını doğrudan etkileyen yeniden diş açma işlemine uygun ve Continental’in diğer tüm 3. nesil otobüs lastiklerinde olduğu gibi yeniden kaplanabiliyor.

Conti Urban HA3 265/70 R19.5, lastiğin yıl boyunca çeşitli Avrupa bölgesi ülkelerinde kullanılabileceğini gösteren M+S sembolüne sahip

İletişim
Continental
Handan Gürsoy

Pazarlama İletişim Müdürü

Continental Türkiye

Aydınevler Mah. Dumlupınar Cad. No: 64

Maltepe/İstanbul

+90 216 587 00 00

+90 216 518 24 26-27-28