Kamyon ve Otobüs Lastikleri

stage_goods_TT

Continental ve MAN işbirliğini güçlendiriyor

11/05/2015
pr_2015_05_11_man_strengthen_cooperation_uv_03-data
  • MAN TGX EfficientLine 2 modelinin orjinal ekipmanı Conti EcoPlus lastikleri
  • Conti Hybrid ve Conti Scandinavia ürün grubu, MAN orijinal ekipmanları arasında
  • Continental, MAN Trucknology® Günlerine yeniden katılıyor

Dünyanın en büyük uluslararası lastik ve orijinal ekipman tedarikçilerinden Continental, ünlü kamyon ve otobüs üreticisi MAN ile uzun vadeli ortaklığını güçlendirerek sürdürüyor. Ortaklık doğrultusunda Continental’in 3. nesil kamyon lastiği Conti EcoPlus, yüksek yakıt tasarruflu uzak mesafe aracı MAN TGX EfficientLine 2 modelinde standart ekipman olarak kullanılacak. Ayrıca MAN, Conti Hybrid ve Conti Scandinavia kamyon lastiklerini orijinal ekipman portföyüne ekleyecek. Peter Matzke, Head of OE Truck Tires at Continental

Continental Kamyon Lastikleri OE Başkanı Peter Matzke "MAN ile uzun yıllara dayanan köklü bir ortaklığımız var. Conti EcoPlus lastiklerimizin yeni TGX EfficientLine 2 modelinin yakıt ekonomisine katkıda bulunmasıyla gurur duyuyoruz. MAN’ın araçlarında orijinal ekipman olarak Conti Hybrid ve Conti Scandinavia ürün serilerimizi kullanmasından dolayı ayrıca çok heyecanlıyız” dedi.


pr_2015_05_11_man_strengthen_cooperation_uv_01-data

Continental ve MAN ortaklıklarını farklı platformlara da taşıyor. Continental, son olarak Mart ayında düzenlenen MAN Trucknology Günleri’nde yer almış ve Conti Hybrid ürün serisinin avantajlarını farklı ülkelerden gelen katılımcılarla paylaşmıştı.

İletişim
continental
Handan Gürsoy

Pazarlama İletişim Müdürü

Continental Türkiye

Küçükbakkalköy Mah. Kayışdağı Cad. Allianz Tower, No: 1/26

34750 Ataşehir | İstanbul | Türkiye

+90 216 587 00 00

+90 216 518 24 26-27-28