Kamyon ve Otobüs Lastikleri

stage_goods_TT

Continental, İş Makinaları Mühendisler Birliği Semineri

20/11/2018
article_66w_image1

Continental, İş Makinaları Mühendisler Birliği (İMMB)’nin davetiyle 25 Eylül’de Ankara’da bir seminer düzenledi. İMMB üyeleri, başta maden ve inşaat firmaları olmak üzere pek çok sektörden yöneticilerin katıldığı seminerin açılış konuşmasını İMMB Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Silpağar yaptı.  Silpağar’ın ardından sözü alan Continental Endüstriyel Lastikleri Satış Müdürü  Serkan Erat, Endüstriyel ve iş makinaları, Kamyon lastikleri  Bölge Satış Müdürü  - Murat Yağmur, Continental, Barum ve Matador Kamyon lastikleri   ve Diğital Çözümler Uzmanı - Ozan Bucanda  ContiLifeCycle Kaplama Çözümleri, Conti Fleet Contact ve 360 derece çözüm ortağı olarak Filo yönetimlerine sunduğu avantajlı hizmet ve çözümleri bir sunum eşliğinde anlattı.

 

Continental’in endüstriyel lastikleri daha fazla değer yaratıyor 

Continental, Endüstriyel Lastikler ürün portföyü altında forklift lastikleri başta olmak üzere çok amaçlı araçların lastikleri (MPT), inşaat, limanlar, havaalanları için iş makinesi lastikleri geliştiriyor. Lojistik sektörü ve sanayicinin en önemli araçlarından olan forkliftler için dünya genelinde lastik üreten Continental, bu konuda çok geniş ürün yelpazesi ve ebat çeşidine sahip olmasıyla fark yaratıyor.

 

Lastik Basıncı Takip Sistemi ile verimlilik ve güvenlik artıyor 

Lastiğin içerisine doğrudan monte edilen bir basınç ve ısı ölçüm sistemi olan ContiPressureCheck™, kauçuk konteynırlarda lastiğe yerleştirilen sensörler ile işlemci arasında kurulan iletişim sistemi ile entegrasyon sağlıyor.  Lastik değiştirildiğinde sensörler kauçuk konteynırdan çıkarılarak yeni lastikte tekrar kullanılabiliyor. Pil ömrü altı yıl veya yaklaşık olarak 600.000 km olan ContiPressureCheck™,  tüm lastik markaları ve araçlara uyumlu halde sunuluyor.

 

Conti360° Filo çözümleri ile kapsamlı hizmet 

Conti360° Filo Hizmetleri filoların ihtiyaç ve beklentilerine özel olarak geliştirilen çok yönlü hizmetleri içeriyor. En düşük toplam sürüş maliyetini sunma hedefiyle; Doğru montaj, sürekli izleme ve raporlama ile lastiklerin mükemmel seçilmesinden, herhangi bir lastik arızasında olaylara hızlı cevap vermeye ve aşınmış lastiklerin doğru bir şekilde ele alınmasına kadar pek çok kapsamlı hizmet sunan Continental,  filoların yönetiminde güvenilirlik ve verimlilik sağlıyor.


İletişim
continental
Handan Gürsoy

Pazarlama İletişim Müdürü

Continental Türkiye

Küçükbakkalköy Mah. Kayışdağı Cad. Allianz Tower, No: 1/26

34750 Ataşehir | İstanbul | Türkiye

+90 216 587 00 00

+90 216 518 24 26-27-28