Kamyon ve Otobüs Lastikleri

stage_yakit_kampanya_TT

Kamyon ve otobüs lastikleri

KAMPANYALAR

17 Eylül - 16 Kasım tarihleri arasında 2 adet Continental kamyon veya otobüs lastiği alana, 100 TL değerinde akaryakıt hediye!

Continental Kamyon ve Otobüs Lastikleri Yakıt Kampanyası


Continental Kamyon ve Otobüs Lastikleri Kampanyası

17 Eylül - 16 Kasım 2018 tarihleri arasında, Continental yetkili satıcılarından tek seferde yapacağınız kampanya kapsamındaki en az iki ve üzeri Continental marka kamyon veya otobüs lastiği satın alımlarınızda; Shell akaryakıt istasyonlarında geçerli lastik başına 50 TL değerinde akaryakıt hediye! 

Kampanya; aşağıda belirtilen Continental marka kamyon ve otobüs lastikleri satın alımlarında geçerlidir.


Lastik kodu  

Ebat

Yük endeksi

Model

05210390000          

315/80R22.5          

156 /150L               

HSR2 ED

05221430000

315/80R22.5

156 /150L

HDR2 ED+

05123250000   

295/80R22.5

152 /148M

CHS3

05221420000

295/80R22.5

152 /148M

HDR2ED+

05320660000  

385/65R22.5

160K 

HTR2 ED M+S


Continental kamyon ve otobüs lastiklerine göz atmak için tıklayın! 

Continental kamyon ve otobüs lastikleri ve lastik fiyatları konusunda bilgi almak için size en yakın Continental yetkili satıcısına ulaşabilirsiniz. Sayfanın sol üst bölümünde bulunan "Bayi Bulucu" butonuna tıklayarak yetkili satıcılarımıza ve iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.


Kampanyaya nasıl katılırım? 

Kampanyadan yararlanabilmek için Continental yetkili satıcısı tarafından verilen üç dokumanın: 

  • Kampanyadan yararlanacak kişi tarafından doldurulup imzalanmış başvuru formu
  • İlgili lastik satın almasına ilişkin faturanın kaşeli yüzü
  • Shell Pratik Kart’ın numara bilgileri bulunan ön yüzü 

üzerindeki tüm bilgiler okunabilecek şekilde fotoğraf çekilerek ya da dokumanlar taranarak, fatura tarihi itibariyle on beş gün içerisinde “continentaldestek@multinet.com.tr” e-posta adresine gönderilmesi gerekmektedir. 

Kampanya kapsamında satın alınan lastiklere ilişkin görüntüsü paylaşılacak faturada; lastikleri satın alan ve kampanyadan yararlanacak müşterinin adı, soyadı veya firma bilgileri ile fatura tarihi; satın aldığı lastiklerin ebat, desen ve adet bilgisi; yetkili satıcı adı ve kaşesi mutlaka okunur şekilde olmalıdır. 

Başvurunun tamamlanabilmesi için, katılımcıların kampanya broşüründe yer alan ‘Kampanya Katılım Koşulları” ile “6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Onay Metnini okuması ve kabul ettiğini ıslak imzası ile onaylaması gerekmektedir.

17 Eylül - 16 Kasım 2018 tarihleri arasında lastik alımını gerçekleştiren müşterilerimizin, fatura tarihi itibariyle on beş gün içerisinde “continentaldestek@multinet.com.tr” e-posta adresine ilgili dokümanlarla birlikte başvurusunu yapması gerekmektedir. Aksi takdirde yapılan başvurular kabul edilmeyecektir. 

Başvurunun kampanya düzenleyicisine mail ile ulaşması itibariyle üç (3) iş günü içerisinde başvurunun ulaştığına dair bilgilendirme SMS’i, müşterinin başvuru formunda belirttiği cep telefonu numarasına gönderilecektir. Geçerli başvurularda hak kazanılan akaryakıt tutarı, yetkili satıcı tarafından satın alma sırasında müşteriye verilen Shell Pratik Kart’a 3 iş günü içinde yüklenecektir. 

Shell Pratik Kart, yalnızca akaryakıt alımlarında geçerli olup LPG ve madeni yağ alımlarında veya market harcamalarında geçerli değildir.

Kampanya kapsamında Shell Pratik Kart’a yüklenen tutar 30 Kasım 2018 tarihine kadar akaryakıt harcamalarında geçerlidir. Bu tarihten sonra yüklenen tutar akaryakıt harcamalarında kullanılamaz. 

 

Shell Pratik Kart ile akaryakıt harcaması nasıl gerçekleştirilir? 

  • Shell Pratik Kart, anlaşmalı tüm Shell istasyonlarında sadece akaryakıt alımlarında geçerlidir. 
  • Shell Pratik Kart’ın şifresi yoktur. Kampanyadan yararlanmaya hak kazandıktan ve karta yükleme yapıldıktan sonra kullanıma hazırdır.
  • Shell Pratik Kart ile akaryakıt almak için istasyon görevlisine kartınızı veriniz ve Shell Pratik Kart ile akaryakıt almak istediğinizi belirtiniz.
  • Almak istediğiniz yakıt tutarını istasyon görevlisine söyleyiniz.
  • Yakıt alımı sonrasında fişinizi alınız. Fişinizin üzerinde Shell Pratik Kart’ta kalan bakiye bilgisi yer almaktadır. 


Kampanyadan kaç defa faydalanılabilinir?

17 Eylül - 16 Kasım 2018 tarihleri arasında, yukarıda belirtilen kampanya şartlarına göre birden fazla kampanya katılımı gerçekleştirilebilir.

 

Shell Pratik Kart’ta bulunan tutar para iadesine dönüşebilir mi?

Kampanya çerçevesinde tedarik edilecek Shell Pratik Kart içeriğindeki akaryakıt bedeli hiçbir şekilde nakde/ödemeye/para iadesine dönüşemez ve/veya parasal karşılığı talep edilemez, atılamaz, ticarete konu edilemez, herhangi bir şekilde takas ve iade yapılamaz.

 

Kampanya ile ilgili sorularda hangi telefon numarası aranabilir?

Hafta içi Pazartesi – Cuma / 09:00 – 16:00 saatleri arasında 0549 824 37 20 no’lu telefon ile hizmet verilmektedir.

 


Web sitemizde size en iyi kullanıcı deneyimini sunmak için çerez kullanıyoruz. Daha fazla bilgi edinmek veya çerez ayarlarınızı değiştirmek için buraya tıklayın.