Kamyon ve Otobüs Lastikleri

stage_goods_TT

Kamyon Lastikleri

Müşteri Görüşleri: ContiPressureCheck™

ContiPressureCheck™ ile Deneyimler.

Sieckendiek Germany

Sieckendiek, Almanya

"Lastik problemlerinden dolayı aksama yaşamıyoruz"

"Araçlarımıza ContiPressureCheck taktığımızdan bu yana lastik probleminden dolayı hiç aksama yaşamadık– sisteme güvenimiz tam ve sadece tavsiye edebiliriz. Kesinlikle hatasız."

Stefan Rinker, Fritz Sieckendiek GmbH & Co. KG'da Müdür

cpc-testimonials-devereux

Devereux, UK

“Sistemi taktıktan kısa bir süre sonra bir lastikte basınç kaybı tespit ettik. Lastik patlağını tamir ederek yeni lastik masrafından kurtulduk, yani sistem bir sorunu ortaya çıkardığı ilk andan itibaren masrafını çıkardı.” 

Jimmy Savage, Devereux Transport'ta Servis Müdürü

cpc-testimonials-wj-roadmarkings

WJ Roadmarkings, UK

“ContiPressureCheck sürücüyü lastiklerinin doğru basınca sahip olduğunu temin ederek lastik arızalarına neden olabilecek yavaş basınç kaybı gibi olası problemler hakkında uyarır. 

Bir sorunla ilgili önceden uyarı aldığınız için anında hareket ederek lastik arızasının sebep olabileceği zahmet ve masrafların önüne geçebilirsiniz.” 

Scott Logan, WJ Roadmarkings'da Nakliye ve Servis Müdürü

Transport Gheeraert, Belçika

“ContiPressureCheck kullanmaya başladığımzdan beri yakıt, patlak lastik ve bakım masraflarında ciddi anlamda düşüş sağladık. Bu sadece zaman ve para tasarrufu demek değil aynı zamanda müşterilerimize sunduğumuz  daha güvenilir hizmet demektir.
Sistem kolayca kurulup çalıştırılabiliyor. Diğer olumlu etkilerini daha az karbon ayak izi ve daha az lastik patlamasıyla karşılaştığımız için daha fazla sürücü, eşya ve araç güvenliği olarak sıralayabiliriz.” 

Peter Gheeraert, Transport Gheeraert'ın Şirket Sahibi

Web sitemizde size en iyi kullanıcı deneyimini sunmak için çerez kullanıyoruz. Daha fazla bilgi edinmek veya çerez ayarlarınızı değiştirmek için buraya tıklayın.