Kamyon ve Otobüs Lastikleri

New content item

Müşteri Görüşleri: ContiPressureCheck™

ContiPressureCheck™ ile Deneyimler.

Picture_Age İnşaat

Age İnşaat, Ankara

"ContiPressureCheck™ Lastik Basınç Sistemi, lastik takip işlerimizi oldukça kolaylaştırıyor. Artık lastiğe erken müdahale ederek, lastik sarfiyatını kolaylıkla azaltabiliyoruz. Aynı zamanda erken müdahale etme olanağı sayesinde can ve iş güvenliği noktasında içimiz artık daha rahat. Şantiyemiz oldukça dik bir yokuşun uç noktasında bulunuyor. Zorlu yol ve çalışma koşulları da frenleri ve lastik sıcaklığını etkiliyor. ContiPressureCheck™ bu noktada da araçlarımızın durumu konusunda bizi haberdar ederek, işimizi oldukça kolaylaştırıyor."

Heyam Başaran, Age İnşaat - Karakurt Barajı Mühendisi

Picture_CPC Testimonial_Nesa

Nesa Lojistik, Mersin

"Araçlarımız, yurdun dört bir tarafında çalışıyor. ContiPressureCheck™ Lastik Basınç Sistemi kullandığımız araçlarımızda iki yıldır hiç lastik kaybımız olmadı. Lastiklerde hava kaybı olursa veya lastik aşırı ısınırsa, sistem sürücüyü anında haberdar ediyor. Sürücü de hızla aksiyon alıp mevcut durumu iyileştiriyor. Bu sayede lastiğin aşınması ve patlaması önlenmiş oluyor. ContiPressureCheck™ ile performansımız gözle görülür derecede yükseldi, maliyetlerimiz düştü, duruş sürelerimiz de azalmış oldu." 

Cumhur Şanlı, Nesa Lojistik - Firma Sahibi


Sieckendiek Germany

Sieckendiek, Almanya

"Lastik problemlerinden dolayı aksama yaşamıyoruz"

"Araçlarımıza ContiPressureCheck taktığımızdan bu yana lastik probleminden dolayı hiç aksama yaşamadık– sisteme güvenimiz tam ve sadece tavsiye edebiliriz. Kesinlikle hatasız."

Stefan Rinker, Fritz Sieckendiek GmbH & Co. KG'da Müdür

cpc-testimonials-devereux

Devereux, UK

“Sistemi taktıktan kısa bir süre sonra bir lastikte basınç kaybı tespit ettik. Lastik patlağını tamir ederek yeni lastik masrafından kurtulduk, yani sistem bir sorunu ortaya çıkardığı ilk andan itibaren masrafını çıkardı.” 

Jimmy Savage, Devereux Transport'ta Servis Müdürü

cpc-testimonials-wj-roadmarkings

WJ Roadmarkings, UK

“ContiPressureCheck sürücüyü lastiklerinin doğru basınca sahip olduğunu temin ederek lastik arızalarına neden olabilecek yavaş basınç kaybı gibi olası problemler hakkında uyarır. 

Bir sorunla ilgili önceden uyarı aldığınız için anında hareket ederek lastik arızasının sebep olabileceği zahmet ve masrafların önüne geçebilirsiniz.” 

Scott Logan, WJ Roadmarkings'da Nakliye ve Servis Müdürü

Transport Gheeraert, Belçika

“ContiPressureCheck kullanmaya başladığımzdan beri yakıt, patlak lastik ve bakım masraflarında ciddi anlamda düşüş sağladık. Bu sadece zaman ve para tasarrufu demek değil aynı zamanda müşterilerimize sunduğumuz  daha güvenilir hizmet demektir.
Sistem kolayca kurulup çalıştırılabiliyor. Diğer olumlu etkilerini daha az karbon ayak izi ve daha az lastik patlamasıyla karşılaştığımız için daha fazla sürücü, eşya ve araç güvenliği olarak sıralayabiliriz.” 

Peter Gheeraert, Transport Gheeraert'ın Şirket Sahibi