Kamyon ve Otobüs Lastikleri

New content item

Müşteri Görüşleri: Yolcu

Continental Otobüs Lastikleri ile Deneyimler.

Sieckendiek Germany

Sieckendiek, Almanya

"Müşterilerimizin varış yerine güvenle ve zamanında ulaşmaları için filomuzun güvenliği ve kalitesi her şeyin başında gelir. Buna birinci sınıf lastikler de dahil.

Yeni Conti Coach lastikleri iddialı taleplerimize cevap veriyor: üstün sürüş konforu, mükemmel yol tutuşu ve sessiz sürüş – müşterilerimiz tüm bu özelliklerini gerçekten takdirle karşılıyor."

Ingo Kehl, Sieckendiek GmbH & Co. KG Genel Müdürü

PVG Salzwedel, Almanya

"...emniyetli ve keyifli bir sürüş deneyimi..."

"Okul çağındaki çocuklar yolcularımızın çoğunu oluşturduğu için emniyet bizim açımızdan özellikle önemlidir. Buz ve kar ara yollardan ya da kritik zeminlerden geç temizlendiği ya da hiç temizlenmediği için mutlaka kış lastiği kullanmak gerekir Sürücülerimiz HSW Scan lastiklerinin yol tutuşu ile kış koşullarında emniyetli ve keyifli bir sürüş deneyimi yaşattığını doğruluyor." 

Verkehrs AG Freiburg, Almanya

"...artan fren ve direksiyon kontrolü..."

"Yolcularımızın, sürücülerimizin ve araçlarımızın emniyetini sağlamak için kış lastikleri kullanıyoruz. Hem kuru hem de ıslak zeminde kış lastiklerinin sağladığı sürüş konforu HSU1 lastiklerinden farksızdır. Ayrıca artan fren ve direksiyon kontrolünü de takdir ediyoruz."

Wricke Touristik, Almanya

"“...olumlu yolcu yorumları..."

"Yol trafik mevzuatı değişmeden önce bile emniyet sebebiyle genellikle kış lastiklerine geçerdik. HDW Scandinavia lastiklerinin yanağında bulunan kar tanesi işaretini fark eden yolcularımızdan olumlu yorumlar alıyoruz."