Kamyon ve Otobüs Lastikleri

New content item

Müşteri Görüşleri: Yük

Continental Kamyon Lastikleri ile Deneyimler.

Testimonials ContiPressureCheck

Patinter S.A., Portekiz

"...kilometre performansı, kaplanabilirlik ve emniyet."


"Bizce lastiğin en önemli özellikleri yakıt tüketimi, kilometre performansı, kaplanabilirlik ve emniyettir. Continental, Patinter’e güvenilir bir paket sunan gerçek bir iş ortağıdır. Continental birinci sınıf lastiklerinin kalitesi ve performansının yanında satış fiyatları ikinci planda kalır. Continental dar zaman aralıklarında her zaman güvenilir ve kaliteli hizmet sunar."

Francisco Polonio, Patinter'ın sahibi

Schenker AB, İsveç

"En çok birinci sınıf kaliteyi ve Avrupa hizmet ağını takdir ediyoruz.”

"Continental, iyi bir karkasa sahip birinci sınıf bir lastik. Uzun yol lastikleri Continental lastiklerinin sunduğu tüm avantajlara mutlaka sahip olmalı. En çok birinci sınıf kaliteyi ve Avrupa hizmet ağını takdir ediyoruz."

Ola Ahlqvist, Genel Müdür & Rustan Eliasson, Filo Müdürü

Schenker, İsveç:
Schenker AB Ekim 1998 tarihinde, BTL İsveç ve Schenker Transport'un tek bir şirket altında birleşmesiyle kuruldu.  O tarihten bu yana firma hızla büyüme kaydetti.

Schenker firması İsveç'te yurtiçi ve uluslararası nakliye ve lojistik hizmetleri sunmaktadır. Gelişmiş trafik ve bilgi sistemleri, katı kalite kuralları, çevre deneyimi ve etkin lojistik hizmetleri ile Schenker lojistik alanda stratejik geliştirme ve danışmanlık hizmetleri sunmaktadır.

İsveç'te Schenker 2.140’ı beyaz yakalı ve 1.977’si toplu sözleşmeye tabi olmak üzere 4.177 kişi istihdam etmektedir. Buna ek olarak bağlı kuruluşlarla birlikte şirkette 7.000 kişi daha dolaylı olarak şirket için çalışmaktadır.

Wackfelt Transport AB, İsveç

"“...tüm hizmet paketi için doğru fiyat."


"Benim için en önemli olan, performansa her zaman güvenebilmek. Termin sürelerini yakalamak için güvenilir ürünlere ihtiyacımız var. Continental kullanmaya başladığımdan beri yılda belki bir kez lastik arızasıyla karşılaşıyorum. Yani bu lastikler çok güvenilir.

Önceden Michelin kullanırdım ancak ne hizmetinden memnundum ne de güvenilir buluyordum. Ardında Bridgestone’a geçtim ancak kalitesini yeterli bulmadım. Ve şimdi yalnızca Continental kullanıyorum.

Continental lastikleri tüm hizmet paketi için doğru fiyatı sunuyor. Bu benim için çok önemli. Çok iyi hizmet ve kilometre maliyeti: işte bu kapsamlı bir teklif. Kişisel iletişim benim için çok önemli. Benim için teknik konularla ilgilenen ve oldukça profesyonel bir hizmet sunan bir Continental temsilcisiyle çalışıyorum. Ona her zaman güvenebilirim."

Jonas Wackfelt, Şirket Sahibi