Kamyon ve Otobüs Lastikleri

New content item

ContiLifeCycle™, Amerika

Günümüzde Continental’in Kanada, ABD, Meksika, Ekvator, Şili ve Brezilya’da 30’dan fazla yetkili bayi vardır. Morelia, Meksika’da bulunan önceden soğuk kaplama yapılmış sırt fabrikası Amerika pazar talebini karşılaşmak için bir milyonun üzerinde ContiTreads üretecektir. Bölgeye ilişkin büyük gelecek planları vardır.

Image

Amacımız ContiTread lisansıyla birlikte bayilerin müşterilerine birinci sınıf ürün, mühendislik, teknik destek ve operasyonel destek vererek işlerini büyütmelerini sağlayacağı eksiksiz ürünler sunmaktır. Etkin ve etkili operasyonlar için geliştirilmiş tescilli sırt kaplama atölyesi yazılımı ile katı şartlara uygun olarak Continental tarafından geliştirilen sırt kaplama atölyesi makineleri ContiMachinery yakın zamanda hazır olacaktır. Continental, Amerika’da başarılı kaplama operasyonları için gerekli 800 parçadan fazlasını da sunarak, tek kaplama tedarikçisi olmayı hedefler.

Continental düşük yuvarlanma direnci U.S. EPA’s SmartWay Transport Partnership tarafından belgelenmiş, Kuzey Amerika’nın ilk “açık omuz” tasarımlı sürüş pozisyonu kaplaması üreticisidir. Yine ürünleri SmartWay belgeli teknoloji programına dahil olan ve SmartWay onaylı sürüş ve treyler pozisyonuna sahip ilk üreticidir.  SmartWay ABD Çevre Koruma Ajansı (EPA) ve mal yükleme, taşımacılık ve lojistik şirketlerinin yakıt verimliliğini artırarak tsarruf etmesini sağlayan nakliyat sanayinin işbirliği içinde olduğu kamu/özel girişimidir.