Kamyon ve Otobüs Lastikleri

stage_goods_TT

Kamyon Lastikleri

Award Winning Innovations

Joseph von Fraunhofer Ödülü, 2015

Fraunhofer Enstitüsü ve Continental'e karahindiba kauçuğu üzerine yaptıkları araştırmalar için prestijli Joseph von Fraunhofer Ödülü verildi. 

Daha Fazla Bilgi

Conti Coach HA3’e verilen Sürdürülebilirlik Ödülü

Conti Coach HA3 otobüs lastikleri “Lastik ve Lastik Hizmetleri” kategorisinde 2015 yılı Uluslararası busplaner Sürdürülebilirlik Ödülüne layık görüldü.

Daha Fazla Bilgi

Yeşil Teknoloji Ödülü (GreenTec) 2014

Fraunhofer Enstitüsüyle ortaklaşa gerçekleştirilen proje, “Automobility” (otomobilleşme) adı verilen Avrupa’nın en büyük çevre ve ekonomi ödülünü aldı.

Daha Fazla Bilgi

Uluslararası Lastik Teknolojisi

Image

“Tire Technology International” (Uluslararası Lastik Teknolojisi), ömrünü tamamlayan lastik kauçuklarını geri dönüştüren ContinentalHannover ContiLifeCycle fabrikasından övgüyle söz etti.

Daha Fazla Bilgi

Yılın Lastik Üreticisi: Continental

Image

Continental, Tire Technology International” (Uluslararası Lastik Teknolojisi)  tarafından ödüle layık bulundu”. Uluslararası jüri Continental’e Yılın Lastik Üreticisi unvanını verdi.

Daha Fazla Bilgi

Avrupa Sürdürülebilirlik Ödülü

Continental'in Hannover-Stöcken’de bulunan, ileri teknoloji lastik kaplaması ile doğa dostu kauçuk geri dönüşümünü bir araya getiren ContiLifeCycle Tesisi, Avrupa Sürdürülebilirlik Ödülünü aldı.

Daha Fazla Bilgi