Kamyon ve Otobüs Lastikleri

stage_goods_TT

Kamyon Lastikleri

Uluslararası Lastik Teknolojisi

Image

2014 Şubat ayında “Tire Technology International” (Uluslararası Lastik Teknolojisi), ömrünü tamamlayan lastik kauçuklarını geri dönüştüren Continental Hannover ContiLifeCycle fabrikasından övgüyle söz etti.

Akron Üniversitesinde profesör olarak görev yapan Joe Walter, ContiLifeCycle fabrikasını öven şu sözleri sarf etti: “Ömrünü tamamlamış kauçuk ürünlerin yeniden değerlendirilmesi Continental'in kurumsal karbon ayak izini ciddi oranda azaltırken daha çevre dostu kaplama yöntemleri sunar. Bu geri dönüşümlü sırt kaplama yaklaşımı hem müşterilerimiz hem de çevre açısından kazan-kazan durumu yaratır.”

“ContiLifeCycle fabrikamızın Yılın Lastik Üretim İnovasyonu unvanını kazanmasından memnuniyet duyduk,” diyor Continental Kamyon ve Otobüs Lastikleri Kaplama segmenti müdürü Christian Sass. “Bunu, dünya çapında bir örneği olmayan sürdürülebilir kauçuk geri dönüştürme ve kamyon lastiği kaplama çözümlerimizin onaylanması olarak kabul ediyoruz. 18 aylık bir süre zarfında ekibimiz, yenilikçi sırt kaplama ve geri dönüşüm çözümleri vizyonumuzu gerçekleştirdi. Sonuç, daha da sürdürülebilir, ürün performans ve özelliklerini bir üst seviyeye taşıyan bir sırt kaplama çözümü.”

Tire Technology International (Uluslararası Lastik Teknolojisi) İnovasyon ve Mükemmellik Ödülleri, lastik geliştirme ve üretimi sahasında uzun soluklu, geleceğin çalışmalarının değerlendirildiği bir etkinlik. Tire Technology International” (Uluslararası Lastik Teknolojisi) okuyucuları ve editoryal ekibinin gösterdiği adaylar arasından bir kısa liste oluşturulur. Ardından adayları değerlendirilmesi ve kazananın belirlenmesi için bu liste uluslararası lastik uzmanlarından oluşan bağımsız jüriye sunulur. Ödüller, her yıl Şubat ayında, Almanya’nın Köln kentinde Lastik Teknolojisi Fuarında yapılan bir törenle dağıtılır.

Web sitemizde size en iyi kullanıcı deneyimini sunmak için çerez kullanıyoruz. Daha fazla bilgi edinmek veya çerez ayarlarınızı değiştirmek için buraya tıklayın.